Dom

Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd profil firmy

profil firmy
Pinglei znajduje się w Shijiazhuang, prowincja Hebei, zbudowanej w 2005 roku. Moja fabryka jest największą fabryką wag ważących w północnych Chinach. Mamy prawie 100 pracowników w dziedzinie badań i rozwoju, zarządzania, sprzedaży i produkcji. Produkujemy wagi samochodowe według własnego projektu. Nasza roczna sprzedaż osiągnęła 10 milionów dolarów w 2008 roku, a 80% sprzedaży pochodzi z rynku zamorskiego.

Pinglei ma certyfikat ISO 9001: 2015. Koncentrujemy wszystkie nasze zasoby, aby zapewnić naszym klientom najlepsze ceny z najwyższej jakości produktami. Projektowanie, produkcja, kontrola i testy naszych produktów spełniają wymagania klientów i wszystkie związane z nimi normy.

Mamy silny zespół R&D, który ma bogate doświadczenie w opracowywaniu różnych skal i stale prezentuje nowe typy produktów zgodnie z wymaganiami rynków zamorskich. Posiadamy różne urządzenia do produkcji i testowania, które są niezbędne do produkcji produktów o wysokiej jakości. Poza tym mamy wielu operatorów z bogatym doświadczeniem, więc każdy element naszych produktów może wzbudzić u zagranicznych klientów serdeczne pochwały.

Jeśli wybierzesz Pinglei, po prostu wybrałeś jednego zaawansowanego i niezawodnego przedstawiciela.

Aby wybrać Pinglei, który jest potężny i posiada bogate doświadczenie jako dostawca, zaoszczędzisz więcej pieniędzy i stworzysz więcej wartości.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Firma została założona wcześnie, tylko w sprzedaży na rynku krajowym, wraz z rozwojem i rozwojem firmy, od 2015 roku firma zaczęła stawić czoła światu, po 12 latach wzrostu, pracownicy spawalni firmy osiągnęli 80 osób, międzynarodowy sprzedawca 8 ludzie, inżynierowie 3 osoby. Moja firma ma specjalny personel odpowiedzialny za obsługę posprzedażną w celu ochrony interesów klientów.

Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

marki : Pinglei

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 8 million-15 million

Rok założenia : 2005

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd Certyfikaty