Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd

Elektroniczna waga pomostowa dla ciężarówek, waga ładująca

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd

dobra jakość Typ wagowy szybu na sprzedaż
Jestem zadowolony z jakości usługi ważenia i po sprzedaży, późniejszego wykorzystania procesu problemów, skontaktuję się z Twoją firmą.

—— Alex Lysenko

W tej chwili nie ma problemu. Wszystko jest dobrze.

—— Amit Arora

Im Online Czat teraz

Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd

1 2 3
Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : Pinglei
Ilość pracowników : 100~120
Coroczne wyprzedaże : 8 million-15 million
Rok założenia : 2005
pc Export : 70% - 80%
Pinglei znajduje się w Shijiazhuang, prowincja Hebei, zbudowanej w 2005 roku. Moja fabryka jest największą fabryką wag ważących w północnych Chinach. Mamy prawie 100 pracowników w dziedzinie badań i rozwoju, zarządzania, sprzedaży i produkcji. Produkujemy wagi samochodowe według własnego projektu. Nasza roczna sprzedaż osiągnęła 10 milionów dolarów w 2008 roku, a 80% sprzedaży pochodzi z rynku zamorskiego.

Pinglei ma certyfikat ISO 9001: 2015. Koncentrujemy wszystkie nasze zasoby, aby zapewnić naszym klientom najlepsze ceny z najwyższej jakości produktami. Projektowanie, produkcja, kontrola i testy naszych produktów spełniają wymagania klientów i wszystkie związane z nimi normy.

Mamy silny zespół R&D, który ma bogate doświadczenie w opracowywaniu różnych skal i stale prezentuje nowe typy produktów zgodnie z wymaganiami rynków zamorskich. Posiadamy różne urządzenia do produkcji i testowania, które są niezbędne do produkcji produktów o wysokiej jakości. Poza tym mamy wielu operatorów z bogatym doświadczeniem, więc każdy element naszych produktów może wzbudzić u zagranicznych klientów serdeczne pochwały.

Jeśli wybierzesz Pinglei, po prostu wybrałeś jednego zaawansowanego i niezawodnego przedstawiciela.

Aby wybrać Pinglei, który jest potężny i posiada bogate doświadczenie jako dostawca, zaoszczędzisz więcej pieniędzy i stworzysz więcej wartości.

Szczegóły kontaktu
Hebei Pinglei Weighing Apparatus Co., Ltd
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)